O nas CZ

O firmie Green East

Green East Sp. z o.o. to w 100% polska firma specjalizująca się w produkcji i handlu opakowaniami drewnianymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę najpopularniejszych opakowań standardowych takich jak palety euro (EPAL), palety jednorazowe, palety fitosanitarne, jak również nietypowe opakowania wyprodukowane ściśle według potrzeb klientów.

Misja Green East

Chcemy budować długotrwałe relacje z naszymi klientami, dostarczając im opakowania zgodne z ich wymaganiami, zawsze w odpowiedniej jakości, zawsze na czas i zawsze w uczciwej cenie.

Wartości Green East

Jakość
Nasze opakowania spełniają międzynarodowe normy, dlatego też nasze procesy i produkty znajdują się pod stałym nadzorem zarówno pracowników naszej firmy, jak i surowych audytorów zewnętrznych. W naszej firmie wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za jakość i nigdy nie jest ona przedmiotem kompromisu.

Zadowolenie klienta
Klient jest dla nas najważniejszy. Chcemy budować długotrwałe, uczciwe relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu. Słuchamy naszego klienta i odpowiadamy na jego potrzeby.

Szybkość i elastyczność
Dzięki zredukowane strukturze, procesy decyzyjne, a także komunikacja w stronę klienta w naszej firmie zachodzą błyskawicznie. Dzięki centralnemu położeniu tuż obok węzła komunikacyjnego autostrady A1 i trasy S8, możemy również zaoferować Państwu szybki transport we wszystkich kierunkach w Polsce.

Rozwój
Wciąż doskonalimy nasze procesy, produkty, a także park maszynowy. Dzięki zaangażowaniu i pasji, kadra firmy Green East nieustannie rozwija swoją wiedzę branżową oraz kompetencje z zakresu zarządzania.

Z
0